Interiérové dveře SIMPLE

(0×)
Interiérové dveře SIMPLE

Jak vybrat správné dveře?

Přehrajte si náš video návod.

Nechcete čekat?
Vybírejte z kolekceExpres

Vyrobíme do 10 dnů.

Interiérové dveře SIMPLE jsou vyrobené z pevné konstrukce s dřevěným rámem obloženým HDF deskami. Vnitřní výplň má strukturu "medové plástve". Dveře jsou opatřené třívrstvým nátěrovým systémem, který zajišťuje dlouhou životnost barev. V naší nabídce naleznete širokou škálu barevných provedení dle vzorníků RAL a NCS. K dveřím dodáváme panty typu Z, typu O a nastavitelný typ DUO.

Celý popis

Zadejte parametry

1. Typ zámkuKLÍČ (dozický BB) - pro domácí použití (mezipokojové klíče)

FAB (cylindrický klíč - PZ) - pro průmyslové využití nebo kanceláře

WC - pro koupelny a WC

Ø - Bez rozety, varianta bez dolního otvoru (zámek)
2. Otvírání dveříLEVÉ DVEŘE - Panty jsou na levé straně, klika na pravé. Dveře se lépe otevírají levou rukou.

PRAVÉ DVEŘE - Panty jsou na pravé straně, klika na levé. Dveře se lépe otevírají pravou rukou.

Pozor na REVERZNÍ DVEŘE - takové dveře se otevírají na opačnou stranu, než je obvyklé.
3. Výplň dveříVOŠTINA - Ztužená papírová voština, tvořící strukturu připomínající medovou plástev.

PLNÁ DŘEVOTŘÍSKA - Univerzální a odolný materiál, který se vyrábí z recyklovaných materiálů.

DĚROVANÁ DŘEVOTŘÍSKA - Dřevotřísková deska s vrtanými otvory pro snížení hmotnosti při zachování vysoké pevnosti.

MDF - Středně tvrdá dřevovláknitá deska.
4. Forma dveříFALCOVÉ - Klasické dveře, dveřní křídlo usazeno do pantů na zárubni. Jasně viditelná hrana vystupující do prostoru. Tento typ lze použít i do původních (kovových) zárubní.

BEZFALCOVÉ: Dveře bez polodrážky vytvářejí hladkou hranu se zárubněmi. Zavřené dveře perfektně zapadnou a nijak nevyčnívají. Je nutná bezfalcová obložková zárubeň se skrytými panty.
5. Varianta křídla Vyberte si prosím jeden z nabízených typů.Vzorník křídel
od 8 576s DPH
od 7 088 Kč bez DPH
Poptat

Potřebujete poradit?

(8:00-16:00)

Interiérové dveře SIMPLE jsou vyrobené z pevné konstrukce s dřevěným rámem obloženým HDF deskami. Vnitřní výplň má strukturu "medové plástve". Dveře jsou opatřené třívrstvým nátěrovým systémem, který zajišťuje dlouhou životnost barev. V naší nabídce naleznete širokou škálu barevných provedení dle vzorníků RAL a NCS. K dveřím dodáváme panty typu Z, typu O a nastavitelný typ DUO.

Stříkané dveře SIMPLE nabízejí řadu výhod, které je činí atraktivní volbou pro interiérové dveře. Mezi hlavní přednosti patří:
 • Vysoká odolnost proti poškrábání a otěru: Dveře jsou opatřené třívrstvým nátěrovým systémem, který zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a otěru, takže vydrží dlouho jako nové.

 • Široká škála barevných provedení: Stříkané dveře SIMPLE jsou k dispozici ve široké škále barevných provedení podle vzorníků RAL a NCS, takže si můžete vybrat přesně tu barvu, která se hodí do vašeho interiéru.

 • Pevná konstrukce a kvalitní materiály: Dveře jsou vyrobeny z pevné konstrukce s dřevěným rámem obloženým HDF deskami a vnitřní výplní ze strukturované "medové plástve". To zajišťuje jejich kvalitní a trvanlivé provedení.

 • Dostupnost v různých velikostech: Dveře SIMPLE jsou k dispozici v různých velikostech, takže si můžete vybrat ty, které se hodí do vašeho interiéru.

 • Možnost výběru pantů: K dveřím lze zvolit z různých typů pantů, abyste mohli vybrat ten, který se nejlépe hodí do vašeho interiéru.

V naší nabídce naleznete standardní dveře vybavené matným bílým nebo hladkým čirým sklem o tloušťce 4 mm. U verze 01 a 02 jsou skla tvrzená a také matná bílá o tloušťce 4 mm. Dveře jsou opatřené jednobodovým zámkem s roztečí 72 mm (falcový systém) nebo magnetickým zámkem (bezfalcový systém), který je zadlabaný na klíč (rozteč 90 mm), na vložku (rozteč 85 mm) nebo s WC zamykáním (rozteč 90 mm). K dveřím dodáváme panty typu Z pro zárubeň systému DIN, typu O pro kovovou zárubeň (3 ks pro "60"-"90") nebo typu D pro dřevěnou zárubeň nebo skrytý pant s DUO v nikl satén barvě (2 ks pro "60"-"80", 3 ks pro "90"). Ve standardu nabízíme kolekci BLACK s černě provedeným magnetickým zámkem a panty DUO.

Mezi doplněk k standardnímu vybavení patří rozměry "100" a "110" (vzhled zasklení stejný jako u "90"), systém REVES (verze 00), seříznutí kvůli rekuperaci, výplň z děrované dřevotřískové desky, plné dřevotřískové desky (pro šířku "90" se doporučuje použít 3 panty), třetí pant v křídle nebo nastavitelný čepový pant (typ D, typ C pro šířku "60"-"80", skrytý DUO pro šířku "60"-"80"), změna standardního pantu DUO na pant DUO v bílé nebo černé barvě, falcový systém kolekce BLACK s černým odstínem zámku, rám umožňující samostatné zkrácení dveřního křídla do 50 mm nebo 90 mm, zesílení pod dveřním zavíračem, ochranu spodní části rámu proti nadměrnému působení vlhkosti.

 • SkloMatné bílé/hnědé nebo hladké čiré o tloušťce 4 mm
 • Dveřní zavíračAno
 • Padací práhAno
 • Systém REVESAno
 • Maximální výška křídla2140/2240 mm
 • PantyTyp D - Pro dřevěnou zárubeň nebo skrytý DUO nikl satén („60”-„80” – 2 ks, „90” – 3 ks),
  Typ O - Pro kovovou zárubeň („60”-„90” – 3 ks),
  Typ Z - pro zárubeň systému DIN
 • Rekuperační seříznutíAno, bez příplatku
 • Výplň z plné dřevotřískové deskyAno, za příplatek
 • Falcový systém - kolekce BLACKAno, možné bez příplatku
 • Ventilační seříznutíAno, je možné
Ohodnoťte produkt *

Celkové hodnocení

0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Napište nám

Diskuze k produktu

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Proč POL-SKONE?

 • Okna a dveře s tradicí

  Jsme tu pro vás od roku 1990.

 • Kvalita výrobků

  Garantujeme ji certifikátem FSC a normou ISO 9001.

 • Důvěryhodný partner

  Máme zlatý certifikát Fair Play.

 • Rychlé dodání

  Doručujeme v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Naše certifikáty

 • TUV NORD ISO 9001
 • Lubelskie
 • Przedsiębiorstwo Fair Play 2014
 • Forest Stewardship Council