Jedlinský – interiéry s.r.o

Adresa shoroomu

Za Nádražím 1569
517 41, Kostelec nad Orlicí

Najdete nás v areálu TTV

Provozní doba showroom

Po, St, Pá: 7:00–14:00

Út, Čt: 7:00–17:00

(po předchozí tel. domluvě)

Kontaktujte nás

Proč s námi?

  • Přes 30 let na trhu Jsme tu pro vás od roku 1990
  • Kvalita výrobků garantovaná normou ISO 9001
  • Poctivost a svědomitost Byl nám udělen Zlatý
    certifikát Fair Play
  • Výrobky dodáváme po celé České republice,
    Slovensku a Maďarsku

Co u nás najdete

O Jedlinský interiéry

Specialista na interiérové dveře s bohatou tradicí od roku 1994! Pokud hledáte ty nejlepší dveře na trhu, jste na správném místě.

 

Vizí společnosti je preferovat kvalitu zpracování, profesionální osobní přístup k zákazníkům a zajímavé materiálové řešení, které společně přispívají ke spoustě spokojených zákazníků, které máme po celém území ČR.

 

V současné době vyrábíme sortiment od jednotlivých dílů nábytku až po kompletní vybavení bytů a rodinných domů. Zkušenosti máme také s realizací kompletního vybavení komerčních prostorů, jako jsou penziony, kanceláře, nebo showroomy.


Kontaktujte nás

 

To nejlepší pro Váš interiér

Naše zkušenosti jsou zárukou vaší spokojenosti. Dlouhá léta naší práce nám umožnily zdokonalit naše techniky a postupy, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší pro Váš interiér. Důraz na kvalitu a preciznost je pro nás samozřejmostí. Nabízíme široký výběr materiálů, barev a stylů, které dokonale doplní váš interiér a přinesou do něj novou úroveň elegance a vkusu.

Garance splnění termínu

Garance splnění termínu dokončení a předem domluveného rozpočtu

30 let zkušeností

Vznik firmy sahá až do začátku 90. let. V roce 1994 Jiří Jedlinský v suterénu rodinného domku rozběhl první výrobu. Jednalo se o výrobu ze dřeva a to zejména vchodových i interiérových dveří, oken a schodišť.
 

Napište nám