Interiérové dveře a zárubně


Tudy, prosím. Otevíráme vám dveře k lepší budoucnosti. Ať už to pro vás znamená vlastní útulné bydlení nebo úspěšně dokončené stavební projekty. Jak vám k tomu pomůžeme? Vyrábíme více než 50 druhů interiérových dveří, proto si u nás vyberte přesně takové, jaké hledáte: klasické low-costové bílé, s prosklenými křídly, v oblíbených dřevodekorech dekorech i luxusní kousky do moderních interiérů. Vše včetně zárubní a v různých variantách provedení – falcové, bezfalcové, reverzní, posuvné, vpravo otevíravé, vlevo otevíravé a další. 

Interiérové dveře podle vašich představ

U nás můžete vybírat z více než 50 druhů interiérových dveří do domů a bytů, bytových komplexů, hotelů, resortů, veřejných budov – zkrátka všude tam, kde máte díru ve zdi a nechcete ji jen tak zaplácnout, ale raději byste ji hezky zadělali vkusným kouskem. 

Dveře vyrábíme a dodáváme včetně zárubní, takže dostanete kompletní produkt, který stačí zasadit do připravených otvorů ve zdech. Nebudete řešit odchylky v odstínech, špatné panty ani jiné zádrhely. Zárubně se liší podle toho, zda si vyberete falcové nebo bezfalcové provedení (s polodrážkou nebo bez polodrážky). Mezi nejoblíbenější zárubně patří dřevěné obložkové, většinu dveří ale můžete vyrobit i s ocelovými. 

Kvalitní dřevo a různé typy křídel

Interiérové dveře v POL-SKONE vyrábíme z borového dřeva. Mají pevný dřevěný rám, výplň z papírové voštiny, děrované dřevotřísky nebo masivní plné dřevotřísky a obklad z HDF desek, který je základem pro povrchovou úpravu (lamino, nástřik a podobně). Pokud vás to zajímá více, přečtěte si porovnání typů výplně. Křídla nabízíme v plné variantě i s různými typy prosklení

Interiérové dveře se zárubněmi

Odolný povrch v různých barvách a (dřevo)dekorech 

Finální úprava dveří je důležitá kvůli vzhledu i odolnosti. Nabízíme interiérové dveře

  • laminované,
  • laminované laminem se strukturou dřeva,
  • dýhované,
  • stříkané
  • nebo s povrchem UNI MAT, který je matný a neulpívají na něm otisky prstů. 

Laminované a dýhované dveře si můžete vybrat v několika variantách dřevodekorů (oblíbený je třeba dub, například dub sonoma, buk, ořech či jasan) a v nejžádanějších barvách. Stříkané dveře vám vyrobíme v jakémkoli odstínu ze vzorníku RAL – od bílé přes šedou, antracit, černou nebo třeba zelenou, hnědou nebo modrou. 

Falcové, bezfalcové, pravé, levé,... každé křídlo na míru 

Standardně vyrábíme jednokřídlé dveře v šířce 60 až 110 cm, dvoukřídlé v šířce 120 až 180 cm a ve výšce 197 cm. Většinu dveří ale za příplatek vyrobíme i ve vyšším provedení (210 cm). Podle rozměrů výplně a typu výplně se potom určuje, jestli je potřeba křídlo zavěsit na třetí pant. 

V naší nabídce najdete i dveře se speciálními vlastnostmi, například protihlukové, s obkladovým panelem nebo s neviditelnou zárubní.