Interiérové dveře FIORD

 • Expres
Interiérové dveře FIORD

Jak vybrat správné dveře?

Přehrajte si náš video návod.

Interiérové dveře FIORD jsou vyrobeny s pevnou konstrukcí z dřevěného rámu obloženého HDF deskami a jsou pokryty třívrstvým nátěrovým systémem, který zajišťuje dlouhou životnost barvy. Nabízí bohatou paletu barevných provedení podle vzorníků RAL a NCS.

Celý popis

Zadejte parametry

1. Barevné provedení Zde zvolte barevné provedení, ve kterém budete chtít dveře do interiéru nacenit. U různých typů dekorů se mohou ceny lišit - přesnou cenu vám vždy zašleme v návaznosti na poptávku. Vzorník barev
2. Typ zámkuZvolte typ zámku dle využití: KLÍČ (dozický BB) - pro domácí použití (mezipokojové klíče) | WC - pro koupelny a WC | FAB (cylindrický klíč) - pro průmyslové využití nebo kanceláře
3. Otvírání dveříLEVÉ DVEŘE - Panty jsou na levé straně, klika na pravé. Dveře se lépe otevírají levou rukou.PRAVÉ DVEŘE - Panty jsou na pravé straně, klika na levé. Dveře se lépe otevírají pravou rukou.| Pozor na REVERZNÍ DVEŘE - je třeba dát pozor, že reverzní dveře se otevírají na opačnou stranu, než je běžné u jiných způsobů otevírání.
4. Forma dveříFALCOVÉ: Klasické dveře, kdy je dveřní křídlo usazeno do pantů na zárubni. Tyto dveře mají jasně viditelnou hranu, která vystupuje do prostoru. Tato hrana může být různě široká a je po celém obvodu křídla. Falcové dveře jsou klasické a patří mezi nejstarší typy otočných dveří. Díky přesahu tyto dveře účinně těsní. Tento typ lze použít i do původních (kovových) zárubní.BEZFALCOVÉ: Dveře bez polodrážky vytvářejí hladkou hranu se zárubněmi, což je designově zajímavé. Zavřené dveře tak perfektně zapadnou a nevyčnívají do prostoru. Potřebujete k nim speciální bezfalcovou obložkovou zárubeň se skrytými panty. Tyto skryté panty se montují na vnitřní hranu dveřního křídla, a proto je potřeba s tím počítat už při přípravě stavebního otvoru.
5. Výplň dveříVOŠTINAZtužená papírová voština je běžně používaná stabilizační výplň mezi konstrukcí křídla a vlysem dveřního křídla. Výhodou dveří s touto vnitřní výplní je nízká cena, naopak nevýhodou je nižší zvuková izolace. | DTD –DŘEVOTŘÍSKOVÁ DUTINKAOdlehčená (děrovaná) dřevotřísková deska vyhovuje běžnému provozu a zabezpečuje pevnost celé konstrukce dveřního křídla. Dveře s touto výplní jsou nepoměrně těžší a mají vyšší odolnost vůči průhybu a větší schopnost pohlcování zvuku. | MDF je středně tvrdá dřevovláknitá deska. Tento materiál, který vzniká lisováním dřevních vláken, se používá při výrobě plných výplní, které se vsazují do rámu dveří s rámovou konstrukcí. MDF se vyznačuje pevnými hranami a homogenní strukturou. | PLNÁ DŘEVOTŘÍSKOVÁ DESKAPlná dřevotřísková deska se vyznačuje vysokou odolností proti proražení. Dveře s touto výplní jsou velmi pevné a stabilní a mají vyšší hmotnost. Plná dřevotřísková deska se v sortimentu POL-SKONE vyskytuje u některých typů dveří.
6. Varianta křídla Vyberte si prosím jeden z nabízených typů.
FIORD 00
FIORD 01
FIORD 03
FIORD 04
Zakázková výroba do 20 dníZboží vyrábíme na objednávku. Po zaplacení zálohy ho pro Vás vyrobíme a expedujeme do 20 dnů.Kde si můžu produkt prohlédnout?
od 6 757 Kč s DPH
od 5 584 Kč bez DPH
Poptat
Pokud hledáte dveře, které nejenže budou vypadat skvěle, ale také budou poskytovat maximální bezpečnost a komfort, pak jsou naše interiérové dveře přesně to, co hledáte. S pevnou konstrukcí z dřevěného rámu obloženého HDF deskami a třívrstvým nátěrovým systémem s dlouhou životností barvy, tyto dveře poskytují vysokou odolnost a trvanlivost. A to není všechno!

Interiérové dveře FIORD nabízí bohatou paletu barevných provedení podle vzorníků RAL a NCS. Dveře jsou k dispozici ve třech typech pantů: typ Z pro zárubeň systému DIN, typ O pro kovovou zárubeň a typ D pro dřevěnou zárubeň. Můžete si také vybrat mezi nastavitelným typem DUO nebo skrytým DUO nikl satén. Dveře mohou být vybaveny sklem matným bílým nebo hladkým čirým o tloušťce 4 mm, nebo tvrzeným sklem matným bílým o tloušťce 4 mm. Můžete si vybrat mezi jednobodovým zámkem s roztečí 72 mm (falcový systém) nebo magnetickým zámkem (bezfalcový systém). Zámek může být také zadlabaný, na klíč (rozteč 90 mm), na vložku (rozteč 85 mm) nebo s WC zamykáním - oliva (rozteč 90 mm). Kolekce BLACK obsahuje standardní černé provedení čela magnetického zámku a pantů DUO. Naše dveře jsou k dispozici s řadou doplňkových možností za příplatek, jako je seříznutí pro rekuperaci, výplň z plné dřevotřískové desky, třetí pant v křídle, změna standardního pantu DUO na bílý nebo černý pant DUO, falcový systém v kolekci BLACK s černým odstínem zámku, změna odstínu zámku DUO na černý nebo zlatý (lesk), rám umožňující samostatné zkrácení dveřního křídla do 50 mm.
 
 • SkloMatné bílé/hnědé nebo hladké čiré o tloušťce 4 mm
 • Dveřní zavíračAno
 • PantyTyp D - Pro dřevěnou zárubeň nebo skrytý DUO nikl satén („60”-„80” – 2 ks, „90” – 3 ks), Typ O - Pro kovovou zárubeň („60”-„90” – 3 ks), Typ Z - pro zárubeň systému DIN
 • Rekuperační seříznutíAno, bez příplatku
 • Výplň z plné dřevotřískové deskyAno, za příplatek
 • Falcový systém - kolekce BLACKAno, možné bez příplatku
 • Ventilační seříznutíAno, je možné

Diskuze k produktu

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Proč POL-SKONE?

 • Okna a dveře s tradicí

  Jsme tu pro vás od roku 1990.

 • Kvalita výrobků

  Garantujeme ji certifikátem FSC a normou ISO 9001.

 • Důvěryhodný partner

  Máme zlatý certifikát Fair Play.

 • Rychlé dodání

  Doručujeme v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Naše certifikáty

 • TUV NORD ISO 9001
 • Lubelskie
 • Przedsiębiorstwo Fair Play 2014
 • Forest Stewardship Council