Reklamace a vrácení zboží

Vaše dotazy a reklamace jsou pro nás velmi důležité, a proto vám nabízíme několik různých způsobů, jak nás kontaktovat a vyjádřit své připomínky či problémy. Naše zákaznická podpora je k dispozici pro vás každý pracovní den a rádi vám pomůžeme.

Máte možnost volat na naše telefonní číslo 778 700 714, kde vás přivítá náš zákaznický servis a bude se vám věnovat s plnou pozorností. Jsme tu pro vás, abychom vyslechli vaše otázky, připomínky, či stížnosti a pokusili se co nejlépe na vše odpovědět a vyřešit vaše potřeby.

Mimo telefonní kontakt můžete také napsat našemu týmu na e-mailovou adresu info@pol-skone.cz. Tato možnost je ideální, pokud máte podrobnější dotazy nebo potřebujete poskytnout nějaké dokumenty nebo obrázky týkající se vaší reklamace. Naši pracovníci na e-mailu budou pečlivě procházet vaše zprávy a snažit se vám co nejrychleji a nejefektivněji pomoci.

Náš cíl je vaši spokojenost, a proto jsme připraveni probrat s vámi různé možnosti a přístupy k řešení vašich potřeb. Jsme si vědomi, že v oblasti zákaznického servisu a reklamací se mohou objevit různé situace, a proto jsme tu pro vás, abychom vám co nejlépe vyhověli a zajistili, abyste byli spokojeni se službami, které vám poskytujeme.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na to, že vám můžeme být nápomocní a pomoci vám vyřešit vaše dotazy a reklamace. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.
 

Vzorový formulář odstoupení od kupní smlouvy

 

Odesílatel

Jméno a příjmení: ..........
Bydliště: ..........
(případně e-mail, tel. číslo): ..........

 

Adresát:
POL-SKONE CZ s.r.o.
IČ: 28790545
DIČ: CZ28790545
se sídlem: Hradec Králové - Pražské Předměstí, Foerstrova 1688/5, PSČ 50002

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Dne ………. jsem si na Vašich internetových stránkách/v internetovém obchodě ………… objednal zboží……….., číslo objednávky …………, v hodnotě …..….. Kč. Objednané zboží jsem obdržel dne ………..

Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník,využívám svého zákonného práva a odstupuji od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu,která se týká výše uvedeného zboží, jež Vám s tímto dopisem zasílám zpět, a zároveň Vás žádám opoukázání kupní ceny ve výši ………. Kč a ……… Kč za poštovné na můj bankovní účet číslo ………….nejpozději do 14 dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

V ………. dne ……….


_________________________
Jméno a příjmení spotřebitele
(podpis)