DWSolution s.r.o.

Adresa prodejny

Foerstrova 1688/5
Hradec Králové

Otevírací doba

Po-Čt 9:00 - 17:00
Pá 9:00 - 16:00

Kontaktujte nás

O DWSolution s.r.o.

Nejlepší servis standardem!

Snad jako jedinní ve východních Čechách dokážeme nabídnout možnosti výběru produktů pro chytrý dům na tak vysoké úrovni. Vše si můžete vyzkoušet v našem showroomu, kde vám rádi vysvětlíme veškeré možnosti a poskytneme veškerý servis související s našimi produkty.

Přinášíme to nejlepší a prověřené!

Naše široká škála nabízených produktů je vyráběna v několika výrobních závodech s pomocí nejnovějších technologií a s více jak dvacetiletou výrobní tradicí. Produkty jsou prověřeny úspěšnými realizacemi ve více jak 30 zemích našimi zákazníky a jsou tak důkladně testovány v různých klimatických podmínkách. Ke každému výrobku máme patřičné certifikáty, zkoušky, potvrzení a patenty, které jsme schopni svým zákazníkům doložit.

Díky moderním technologiím inteligentního domu můžete odkudkoliv a snadno ovládat všechny výrobky a vytvářet si tak svůj vlastní komfort.

Zákazníkům nabízíme exteriérové i interiérové prvky. Vstupní dveře (dřevěné a hliníkové), okna (plastová, hliníková, dřevěná a dřevo-hliníková), interiérové dveře v široké škále povrchových úprav, brány, ploty, garážová vrata, dveřní a okenní doplňky i stínící techniku.


NAŠE VIZE

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Proč s námi?

  • Přes 30 let na trhu Jsme tu pro vás od roku 1990
  • Kvalita výrobků garantovaná normou ISO 9001
  • Poctivost a svědomitost Byl nám udělen Zlatý
    certifikát Fair Play
  • Výrobky dodáváme po celé České republice,
    Slovensku a Maďarsku

Co u nás najdete

Napište nám