5 důvodů, proč si vybrat lakované dveře POL-SKONE

 | 

Hledáte stylové dveře na léta? Chcete, aby váš interiér vynikl? Vaše vysněné uspořádání podtrhne dveřní truhlářství v individuálně zvolené barvě. Lakované dveře POL-SKONE dostupné v široké škále vzorů a barev dodají vašemu domovu originální výraz.

1. Dokonalá barva - křídla, která dají vyniknout vašemu interiéru

Malovaná kolekce POL-SKONE vytváří prostor pro kreativní aranžmá. Díky téměř nekonečné paletě barev RAL a NCS si můžete vybrat jedinečný vzor dveří, který zvýrazňuje prostor. Pokud si váš byt zakládá na tlumených barvách, zvolte nadčasové bílé dveře.Příznivcům moderny budou ladit dokonalá křídla, např. šedá. Barevná dvířka s nádechem energické fuchsie a šťavnaté pomeranče se mohou objevit ve výraznějších nebo uměleckých dekorech. Ekologický byt doplní uklidňující tóny odkazující k přírodě, např. zeleň. Dveře ovlivňují příjem interiéru a jeho atmosféru. Barevné dřevěné výrobky budou fungovat v různých místnostech: dětský pokoj, ložnice, kuchyně. Veselou náladu do domu vnesou například pastelová křídla. Originální barvy dřeva, např. korál, dodají sofistikovaným interiérům módní charakter.

Interiérový design se zaměřuje na netradiční řešení, dnes od aranžmá očekáváme stále více. Dobře zařízené apartmány jsou plné pečlivě vybraných prvků. Správně vybrané dřevěné výrobky následují tento trend a mohou se stát klíčovým prvkem dekoru. Eleganci interiéru podtrhnou například černá křídla. Dodají místnostem rafinovaný výraz a zároveň navodí jedinečnou, smyslnou atmosféru. Malovaná kolekce POL-SKONE je vysoce kvalitní design, ideální pro jedinečné prostory. Dveře přímo z katalogu interiérového designu máte na dosah ruky.

2. Propracované modely - barva plus doplňky

Bez ohledu na styl, ve kterém je prostor vašeho bytu uspořádán, se malované dveře stanou ozdobou vašeho domova. Malovaná kolekce také umožňuje kombinovat barvu s barevnými možnostmi doplňků. V důsledku stylové sady detailů získáte jedinečné dveře. Jedinečné zpracování dřeva jistě zvýší prestiž bytu.

3. Stylový design

Malovaný POL-SKONE zahrnuje až 11 kolekcí, přes 70 designů křídel, takto široká paleta jistě usnadní sladění vhodných verzí do různých místností. Pomohou modely bohaté na hliníkové ozdobné lišty, frézování a glazování. Byty ve skandinávském a newyorském stylu zdůrazní například řada NORTE a VERTIGO. Například CLASSIC nebo FIORD se ukáží jako nenahraditelné v klasických interiérech. Minimalistické designy doplní například ESTATO, SUBLIME nebo CAMBIO.

4. Vysoká kvalita

Vnitřní truhlářství je investicí na roky, proto se vyplatí vybírat produkty nejvyšší hodnoty. Lakované dveře POL-SKONE mají stylové a elegantní provedení, jejich předností jsou kvalitní materiály a pevná konstrukce na bázi dřevěného vlysu. Malované kolekce jsou pokryty ekologickými akrylovými barvami.

5. Adaptované systémy

Mezi výhody lakovaných výrobků POL-SKONE patří široký výběr systémů. To vám umožní poskytnout vhodné funkce pro jednotlivé místnosti vašeho domova. Lakovaná křídla jsou k dispozici postupně systémy: falcované a bezfalcové a posuvné systémy: pro montáž do zdi, Movi a Premium. U kolekcí CAMBIO, SIMPLE, SUBLIME a TIARY navíc využijeme systém REVES. Designový charakter řady CAMBIO je dán speciální strukturou systému HARMONY POL-SKONE, dodává efekt skrytí průchodu mezi místnostmi a optického rozšíření interiéru.