Bílé interiérové dveře

Interiérové dveře v bílém provedení patří u našich zákazníků mezi velmi oblíbené. Interiérové dveře vyrábíme z kvalitního borového dřeva s různými typy výplní a povrchových úprav. Všechny dveře dodáváme s kompletní zárubní - ať už falcovou či bezfalcovou. Stačí tedy zasadit do připravených otvorů a nemusíte řešit žádné barevné odchylky při usazování zárubní a dveří.

Interiérové dveře bílé od POL-SKONE

Plné interiérové dveře zajistí soukromí, zatímco dveře s prosklením propouští světlo a opticky vaše prostory propojí a prosvětlí. Nabízíme různé povrchové úpravy - matné dveře UNI MAT, kde neulpívají otisky prstů, dýhované, laminované laminem se strukturou dřeva, laminované a stříkané, které si můžete vybrat v jakémkoliv odstínu podle vzorníku RAL.

Interiérové dveře vyrobíme na míru

Kromě standardních rozměrů jednokřídlých dveří (šířka 60 až 110 cm) a dvoukřídlých dveří (šířka 120 až 180 cm) ve výšce 197 cm vám za příplatek vyrobíme interiérové dveře výššího provedení až do výšky 210 cm. Pokud hledáte něco speciálního, můžete si vybrat protihlukové dveře, dveře s obkladovým panelem nebo s neviditelnou zárubní. Prohlédněte si naši nabídku a najděte ty správné bílé dveře, které oživí váš interiér.

Detail bílých interiérových dveří od POL-SKONE