Interierové dveře do bytu

Dveře z borového dřeva s FSC certifikací. Konstrukce zahrnuje pevný rám a výplně z papírové voštiny, děrované dřevotřísky nebo masivní dřevotřísky, které se odlišují svou trvanlivostí, izolačními schopnostmi a cenou. Povrchová úprava dřevěného rámu může být laminovaná nebo stříkaná dodává dveřím estetický vzhled a zvyšuje jejich odolnost proti opotřebení. Ideální do každého interiéru.

Kromě materiálu výplně dřevěného rámu a typu povrchové úpravy (barev i textur) si můžete vybrat různé varianty prosklení a designových detailů, které odpovídají potřebám vašeho bytu. Naše dveře jsou navrženy tak, aby doplnily jakýkoliv interiér, a jsou dostupné v standardních i nestandardních velikostech. Nejprodávanější dveře dodáváme expres – vyrobíme je do 10 dnů a do dalších 10 dodáme. 

Na výběr máte z facových, bezfalcových nebo reverzních dveří. Bezfalcové dveře nemají polodrážku (falc) a mají skryté panty. Hodí se do moderních interiéru, ve kterých chcete i dveřmi říct, že si umíte pohrát s detaily. Pokud nemůžete všechny dveře, například z chodby, otvírat stejným směrem, ale chcete, aby místnost působila jednotně, nakombinujete befalcové dveře s reverzními

Proč dveře do bytu od pol-skone.cz:

  • Máme 4 plně automatizované výrobní podniky – více než 800 pracovníků pracuje na výrobě až 30 000 kompletů měsíčně.
  • Dřevo odebíráme z nejlepších polských zdrojů – zajistili jsme si zdroje, které splňují nejvyšší standardy kvality.
  • Máme certifikát FSC – podporujeme udržitelné lesní hospodaření.
  • Pravidelně získáváme profesionální ocenění – máme více než 90 ocenění udělených profesionály a institucemi.
  • Inovujeme – již 30 let určujeme trendy na trhu oken a dveří a plníme individuální požadavky zákazníků.
Interiérové dveře do bytu