Kariéra v Pol-Skone

Přidejte se k nám do našeho skvělého týmu.

Technický manažer

Technický manažer pro prodej oken a dveří by měl mít za úkol zajišťovat kompletní technické řešení prodeje oken a dveří.

To zahrnuje především technické poradenství zákazníkům, kteří se rozhodují o koupi oken a dveří, a to jak v obchodním procesu, tak po jeho ukončení.

Měl by také zodpovídat za technickou podporu prodeje oken a dveří, což zahrnuje například zajišťování technické dokumentace, výpočtů a projektové dokumentace pro jednotlivé projekty.

Technický manažer by měl spolupracovat s obchodním týmem a zákazníky při řešení technických problémů a dotazů týkajících se prodeje oken a dveří.

Technický manažer by měl být odpovědný také za řízení a koordinaci montážních prací oken a dveří. Měl by zajistit, aby montáž probíhala v souladu s technickými požadavky a předpisy, a že je kvalitně a řádně provedena.

Dále by měl technický manažer zodpovídat za řízení a výběr montážních týmů, za řešení technických problémů při montáži, a za kontrolu kvality provedené montáže. Měl by také spolupracovat s obchodním týmem při přípravě nabídek a cenových kalkulací montážních prací.

Co o nás říkají zaměstnanci?

Stalo se někdy u Vašeho zaměstnavatele, že se výplata opozdila? Mně se to za 10 let působení v POL-SKONE nikdy nestalo! Co si mezi sebou řekneme a slíbíme, tak to platí. A ještě je tu k tomu i fajn kolektiv. Jeho utužování podporuje vedení společnosti spousty mimopracovních akcí ( firemní ples, Vánoční besídky, skladové party,…)

Radim Kuštan

POL-SKONE není jen místem zaměstnání, ale je to pro mne taková druhá rodina. Tým lidí tu jede na stejné vlně a vždy je tu někdo, kdo vám kryje záda a se vším rád pomůže. Velmi si zde vážím možnosti samostatné práce a seberealizace.

Těšit se do práce není v dnešní době samozřejmostí…je to dar.

Karel Vokoun

Rodinná firma, která si zakládá na osobním přístupu k zaměstnancům. Náplň práce, která mě baví. Pravidelné školení, porady a firemní akce. Výplata vždy včas. Možnost home-office. Káva na pracovišti. Během posledních dvou let, velké personální změny, které byli ku prospěchu ve vztazích na pracovišti. Vstřícnost při potřebě nečekaného volna a řešení soukr. záležitostí.

Kateřina Nováková

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám.

Zpět na výpis všech pozic