Dveře SVOBODA

Adresa predajne

Starokdyňská 82,
345 06 Kdyně

Otevírací doba

Po - So: Na dotaz

Kontaktujte nás

DVEŘE SVOBODA

Posláním firmy je dodat a namontovat Vám zákazníkům – stavitelům interiérové dveře, zárubně a ostatní doplňky jako například stavební pouzdra pro posuvné dveře či kliky s důrazem na estetický vzhled, funkčnost a dlouhou životnost dveří. Dnes Vám mohu nabídnout dveře od více jak patnácti výrobců jak českých tak zahraničních.

Nabídka skladových dveří začíná na 890,- Kč a umíme nabídnou dveře a zárubně s umělým povrchem, dýhované, masivní či celoskleněné. S ohledem na zkušenosti od založení firmy v roce 1998 se zaměřením v prvopočátku na zakázkovou výrobu nábytku a všeho co se týká interiéru bydlení, od podlah počínaje, si troufám říci, že Vám dokážu poradit s výběrem vhodných dveří a doplňků pro Váš nový domov.

Při včasné schůzce a provedení výběru dveří a zárubní můžete jako investor jen ušetřit, jak čas, tak hlavně peníze s ohledem na správnost přípravy stavebních otvorů. Doba vyrobení nových dveří trvá z pravidla 4 až 8 týdnů "Život mě naučil, že je snazší provést úpravu za 20 minut u kávy, než-li půl dne se sbíječkou v ruce na stavbě“

Kontaktujte nás

Proč s námi?

  • Přes 30 let na trhu Jsme tu pro vás od roku 1990
  • Kvalita výrobků garantovaná normou ISO 9001
  • Poctivost a svědomitost Byl nám udělen Zlatý
    certifikát Fair Play
  • Výrobky dodáváme po celé České republice,
    Slovensku a Maďarsku

Co u nás najdete

Napište nám