Pol-skone
Výhradní dovozce značky POL-SKONE pro Českou republiku a Slovensko
Domovská stránka > Výrobky > Dveře > Vchodové dveře interiérové

Vchodové dveře


  Vchodové dveře „vítají každý den nás a naše hosty“, proto jsou nejreprezentativnějším prvkem našeho domu. Proto je potřeba se postarat, aby vypadaly elegantně a ladily se stylem fasády. Jsou-li harmonicky sladěny s okny, dají domu jedinečný charakter, budou střežit naši bezpečnost a soukromí.
 
  Proto nemají být jen krásné, ale také solidní a bezpečné. V nabídce POL-SKONE najdete mnoho druhů vchodových dveří - jednoduché nebo ozdobné, moderní
nebo klasické, prosklené nebo plné. Díky této pestré nabídce si lze vždy vybrat dveře, které budou zdůrazňovat individuální styl obyvatel domu.

  Při výběru vchodových dveří je potřeba věnovat pozornost nejen stylistickému sladění s interiérem a fasádou domu, ale také jejích vlastnostem a technickým
parametrům. Polské stavební normy přesně určují některé parametry, které musí vchodové dveře mít. Jedná se o základní požadavky, které musí vědomě dodržovat každý výrobce. Zde je několik nejdůležitějších parametrů a kritérií, které jsou při výběru vchodových dveří naprosto zásadní.

zavolejte nám

+420 778 700 714 

napište nám

facebook
Webdesign od Animato.cz