Pol-skone
Výhradní dovozce značky POL-SKONE pro Českou republiku a Slovensko

Okna

Dřevo jako přírodní materiál se používá k výrobě oken po celá staletí. Tato surovina je neobyčejně odolná, teplá na dotek a snadno se obrábí, proto okna z ní vyrobená nejen zaručují komfortní bydlení, ale jsou také unikátní ozdobou interiéru.
Partnerství_zelena_usporam.jpg
Dodavatel_zelena_usporam.jpg
Firma POL-SKONE myslí na stoupence přírodních řešení v architektuře, a proto stvořila širokou nabídku neobyčejně odolných oken z pečlivě vybraného, vrstveného dřeva, které nabízejí ty nejvyšší parametry a zároveň nadčasový vzhled.
 
V bohatém sortimentu najdete modely vyrobené z borovicového a dubového dřeva či meranti, které mohou být nalakovány na vybranou barvu. Díky různým tvarům a variantám rozdělení skleněných ploch dělicími příčkami lze vytvořit libovolný vizuální efekt - od moderních oken s velkými skleněnými plochami až po tradiční modely, charakteristické pro venkovský styl.
 
Nejdůležitější však je, že okna POL-SKONE jsou velmi teplá, zaručují komfort, ticho a nekřiví se ani v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Díky vysoce kvalitním surovinám, pečlivě promyšlenému utěsnění a speciálním druhům skel splňují okna všechny stavební normy a jsou dobrou volbou na mnoho let.

zavolejte nám

+420 778 700 714 

napište nám

facebook
Webdesign od Animato.cz